Jdi na obsah Jdi na menu

3.kolo ČP v Bystřici pod Hostýnem.

26. 8. 2014

O víkendu od 22.8.-24.8.14 členové klubu biatlonu K. Šenov vyrazili na 3.kolo Českého poháru v letním biatlonu do Bystřice pod Hostýnem. Díky sponzorům a ochotě rodičů se letos poprvé mohlo uskutečnit v polovině srpna  oddílové soustředění, které se velice vydařilo. I proto bylo očekávání výsledků závodů veliké. Bohužel momentální efekt byl opačný. Natrénovaný objem závodníky trochu přibrzdil. Ale i tak jsme si přivezli jednu medaili v žákovské kategorii – Josef Zátka obsadil v neděli v rychlostním závodě 2.místo. Dvě medaile v kategorii dospělých – Jana Gittlerová v sobotu vyhrála ve své kategorii závod s hromadným startem a v neděli byla v rychlostním závodě druhá. I ostatní závodníci zaběhli dobrý závod, i když nedosáhli na stupně vítězů. Konkurence, po úspěšné olympijské sezóně v biatlonu, stále roste. Šárka Půlkrabová byla šestá a pátá. Přičemž v nedělním závodě si vyběhla I.výkonnostní třídu. Nikol Majcherová byla desátá a šestá. Jakub Munzar obsadil dvanácté a desáté místo, Milan Vašák byl dvakrát devátý. Další závodníci obsadili pořadí v druhé nebo ve třetí desítce pořadí závodníků. V září na nás čeká vrchol letní sezóny – Mistrovství ČR. Stačí jen správně doladit formu a úspěchy se jistě dostaví.