Výsledky 2.ročníku Běhu kolem Panské skály.
VÝSLEDKY
KRITERIUM BĚH KOLEM PANSKÉ SKÁLY
5.10.2008
Poř. příjmení,jméno rok nar. oddíl čas
Dívky do 5 let :
1. Bočková Veronika 2006 Jiskra N. Bor 1:04 min.
2. Půčková Anna 2007 Jiskra N. Bor 1:21 min.
3. Rončeková Eliška 2007 Č. Lípa 1:35 min.
4. Půčková Pavlína 2007 Jiskra N. Bor 1:45 min.
Chlapci do 5 let :
1. Holeček Pavel 2003 KB Jílové 0:26 min.
2. Cmunt Ondřej 2003 TJ Jiskra N. Bor 0:28 min.
3. Novotný Jaromír 2003 Šámalovci 0:31 min.
4. Rejnart Otta 2003 AC Č. Lípa 0:32 min.
5. Knespl Ondřej 2006 AC Č. Lípa 0:51 min.
Dívky do 7 let :
1. Stínilová Anna 2001 DDM Děčín 0:46 min.
2. Trčová Michaela 2001 AC Č. Lípa 0:49 min.
3. Hammacheová Sabina 2001 TJ Stadion N. Bor 0:51 min
4. Dolejší Kateřina 2001 TJ Stadion N. Bor 0:52 min.
5. Gittlerová Jitka 2002 BK Manušice 0:53 min.
6. Rodrová Jana 2001 TJ Stadion N. Bor 0:54 min.
7. Holečková Adéla 2001 KB Jílové 0:57 min.
8. Plechatá Helena 2001 DDM Děčín 1:00 min.
9. Jeřábková Nina 2001 Jiskra N. Bor 1:16 min.
Chlapci do 7 let :
1.Knespl Jakub 2001 AC Č. Lípa 0:44 min
2. Ranček David 2001 Nový Bor 0:45 min.
3. Pelc Martin 2001 Jiskra N. Bor 0:52 min.
4. Kopřiva Jan 2002 Jiskra N. Bor 0:54 min.
5. Knespl Daniel 2002 Jiskra N. Bor 1:03 min.
6. Synek Radek 2002 Nový Bor 1:09 min.
Dívky do 9 let :
1. Skočovská Anna 2000 AC Č. Lípa 3:38 min.
2. Bočková Markéta 2000 Jiskra n. Bor 3:43 min.
3. Bártová Natálie 1999 KB Jílové 3:47 min.
4. Minářová Šárka 1999 Sky Polevsko 3:49 min.
5. Jeřábková Ema 1999 Jiskra n. Bor 3:50 min.
6. Beránková Andrea 2000 Polevsko 3:53 min.
7. Bartoníčková Vlasta 1999 AC Č. Lípa 4:10 min.
8. Slaměná Alena 2000 Žandov 6:10 min.
Chlapci do 9 let :
1. Stínil Michal 1999 DDM Děčín 3:19 min.
2. Šubrt Ladislav 1999 KB Jílové 3:52 min.
3. Rabl Daniel 2000 Č. Lípa 4:00 min.
4. Šimr Vojtech 2000 KB Jílové 4:01 min.
5. Dlask Filip 1999 TJ Stadion N. Bor 4:02 min.
6. Julák Vojtěch 2000 TJ Stadion N. Bor 4:10 min.
7. Šilar Adam 2000 TJ Stadion N. Bor 4:12 min.
8. Hořák Radek 2000 TJ Stadion N. Bor 4:24 min.
9. Krejčí Jakub 1999 DDM Děčín 4:29 min.
Dívky do 11 let :
1. Nováková Lucie 1998 TJ Stadion N. Bor 3:31 min.
2. Bočková Karolína 1998 TJ Jiskra N. Bor 3:48 min.
3. Hortenská Kim 1998 Prácheň 3:49 min.
4. Stromecká Eliška 1997 N. Bor 4:20 min.
5. Klimešová Vendula 1997 N. Bor 4:52 min.
Chlapci do 11 let :
1. Posel Petr 1997 Ústí n./Labem 3:15 min.
2. Gittler Vladislav 1997 BK Manušice 3:25 min.
3. Věchet Jakub 1998 KB Jílové 3:35 min.
4. Scharf Jakub 1997 TJ Stadion N. Bor 4:15 min.
5. Aust Tomáš 1997 TJ Stadion N. Bor 4:35 min.
Mladší žákyně :
1. Skočovská Marie 1995 AC Č. Lípa 3:56 min.
2. Papíková Ladislava 1996 AC Č. Lípa 4:27 min.
3. Trčová Jana 1996 AC Č. Lípa 4:28 min.
4. Šubrtová Alena 1995 KB Jílové 4:45 min.
5. Michutová Viktorie 1996 N. Bor 5:01 min.
Maldší žáci :
1. Posel Josef 1995 USKA ˇUstí n./Labem3:47 min.
2. Cmunt Petr 1996 TJ Jiskra N. Bor 3:55 min.
3. Válka Jan 1995 KB Jílové 4:09 min.
4. Pohlreich Daniel 1995 KB Jílové 4:18 min.
5. Bárta Vít 1996 AC Č. Lípa 4:44 min.
Starší žákyně :
1. Nováková Jana 1993 AC Č. Lípa 8:15 min.
2. Roďanová Sabina 1993 KB Jílové 8:59 min.
3. Hortenská Zuzana 1993 Prácheň 9:00 min.
Starší žáci :
1. Selimovič Mirza 1993 SK ZŠ Jablonné 7:10 min.
2. Plechatý Jan 1994 DDM Děčín 7:25 min.
3. Kubík David 1993 Varnsdorf 7:39 min.
4. Sviták Miroslav 1993 AC Č. Lípa 8:31 min.
Dorostenky :
1. Drahotová Anežka 1995 Rumburk 11:19 min.
2. Drahotová Eliška 1995 Rumburk 11:26 min.
3. Hummelová Eva 1989 AC Č. Lípa 12:57 min.
4. Havranová Bára 1993 Jiskra N. Bor 13:00 min.
5. Svitáková Hana 1990 AC Č. Lípa 13:13 min.
6. Englová Eva 1992 AC Č. Lípa 13:45 min.
7. Polhreichová Nikola 1992 KB Jílové 14:35 min.
8. Musilová Klára 1992 Jiskra N. Bor 16:50 min.
Dorostenci :
1. Papík Roman 1992 AC Č. Lípa 10:14 min.
2. Hrdina Jakub 1990 AC Č. Lípa 10:52 min.
3. Přibyl Adam 1991 KB Jílové 11:03 min.
4. Nuska Matěj 1991 SK Jablonné 11:08 min.
5. Vojtíšek Jakub 1992 Jiskra N. Bor 12:25 min.
Juniorky :
1. Nováková Jana 1993 AC Č. Lípa 12:04 min.
Ženy do 35 let :
1. Krafková Lucie 1986 OB Turnov 11:37 min.
2. Slaměná Ivana 1984 AC Č. Lípa 12:27 min.
3. Hanzlová Veronika 1981 AC Č. Lípa 13:26 min.
Ženy nad 35 let :
1. Přibylová Erika 1966 KB Jílové 14:47 min.
2. Svitáková Alena 1966 AC Č. Lípa 15:22 min.
Muži do 39 let :
1. Kovařík Tomáš 1978 OK N. Bor 20:34 min.
2. Papík Roman 1992 AC Č. Lípa 20:45 min.
3. Vobr Marek 1978 OK Bor 20:58 min.
4. Pražák Petr 1971 TJ Doksy 21:08 min.
5. Novotný Jiří 1973 Šámalovci 21:31 min.
6. Švarc Ondřej 1983 Cyklorenova 21:47 min.
7. Přibyl Martin 1993 KB Jílové 22:33 min.
8. Chotěnovský Pavel 1976 Č. Lípa 22:43 min.
9. Hochmut Jaroslav 1979 AC Č. Lípa 23:31 min.
10.Skočovský Petr 1962 AC Č. Lípa 23:39 min.
11. Korecki Robert 1965 Harakoko 23:40 min.
Muži do 49 let :
1. Charousek Petr 1966 TJ Doksy 21:51 min.
2. Šrachta Vladimír 1960 Cyklosprint Cvikov 22:14 min.
3. Kašparec Petr 1962 AC Č. Lípa 22:26 min.
4. Horáček Pavel 1964 Č. Lípa 23:34 min.
5. Sviták Miroslav 1959 AC Č. Lípa 29:23 min.
6. Plechatý Petr 1965 DDM Děčín 32:41 min.
Muži do 59 let :
1. Malý Jiří 1953 AC Č. Lípa 21:40 min.
2. Slaměný Oldřich 1952 Sauer Žandov 21:53 min.
3. Bufka Zdeněk 1957 AC Č. Lípa 21:58 min.
4. Kalvoda Břetislav 1955 Cyklosprint Cvikov 24:19 min.
5. Ulman Josef 1951 TJ Doksy 26:21 min.
Muži do 69 let :
1. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 28:16 min.
2. Karhut Štefan 1937 TJ Doksy 32:05 min.
Závodu se zúčastnilo 111 závodníků
Závod proběhl za chladného ,mlhavého počasí bez protestů
Hl.rozhodčí Ředitel závodu
Ing.Šárka Půlkrabová rozh.I.tř. Jan Půlkrab