Výsledky 8.ročníku Běh kolem Panské skály.
Výsledky 8.ročníku běhu kolem Panské skály.
Dívky do 5 let – 100 m
1.Karolína Havlasová 2009 Sklárna Ajeto 27,6 vt.
2.Marie Soukupová 2009 Nový Bor 30,9
3.Zuzana Dušičková 2009 MŠ Prácheň 33,6
4.Monika Gregorová 2010 MŠ Prácheň 37,3
5.Karolína Kostuňová 2010 MŠ Prácheň 39,3
6.Magdalena Osvaldová 2011 Kam.Šenov 48,3
7.Lenka Janelová 2011 KB K.Šenov 52,2
8.Josefína Kolátorová 2011 KB K.Šenov 52,3
9.Lucie Mocíková 2011 KB Mikulášovice 70,0
Chlapci do 5 let – 100 m
1.Adam Leibl 2009 Frýdlant 24,6 vt
2.Jáchym Jalovecký 2009 TJ Doksy 26,5
3.Vojtěch Ille 2009 Česká Lípa 26,9
4.Radim Rozsypal 2010 Liberec 32,5
5.Štěpán Hubička 2009 Prácheň 32,9
6.Jan Jonáš 2010 Varnsdorf 34,5
7.David Lhota 2010 MŠ Hrdlořezy 34,9
8.Matěj Mach 2011 Prysk 41,7
9.Petr Jaška 2011 Kam.Šenov 43,1
10.Adam Janele 2012 KB K.Šenov 44,4
11.František Smrž 2012 Kam.Šenov 55,6
12.Jan Fedorovič 2012 Litoměřice 132,0
13.Dominik Soukup 2013 Prácheň 132,1
Dívky do 7 let – 200 m
1.Tereza Středová 2007 AC Č.Lípa 46,8 vt.
2.Petra Fedorovičová 2007 3.ZŠ Litoměřice 48,4
3.Eliška Kozáková 2007 SKP Nymburk 53,6
4.Anna Kostuňová 2007 ZŠ Prácheň 55,8
5.Veronika Sluťáková 2008 KB MIkulášovice 58,9
6.Tereza Prollerová 2008 AC Č.Lípa 59,4
7.Michaela Bočková 2007 ZŠ Prácheň 62,0
8.Tereza Němečková 2008 KB Mikulášovice 65,0
Chlapci do 7 let - 200 m
1.Vojtěch Novák 2007 AC Č.Lípa 42,6 vt.
2.Jonáš Samek 2007 AC Č.Lípa 42,8
3.Ondra Fusek 2007 KB Mikulášovice 43,1
4.Idmar Janele 2007 KB K.Šenov 44,4
5.Adam Leibl 2009 Frýdlant 46,0
6.Jan Staněk 2008 AC Č.Lípa 46,5
7.Matěj Dušička 2007 ZŠ Prácheň 47,6
8.Ondřej Hrůzek 2008 Kam.Šenov 48,1
9.Jaroslav Grundza 2008 ZŠ Prácheň 49,2
10.Lukáš Trojan 2008 KB Mikulášovice 50,0
Žákyně do 9 let – 500 m
1. Adéla Vašáková 2005 KB K.Šenov 3,37 min.
2.Tereza Krobová 2006 ZŠ Jablonné 3,38
3.Zuzana Vlasáková 2005 AC M.Boleslav 3,53
4.Kristýna Křečková 2006 Č.Lípa 4,02
5.Natálie Mocíková 2005 KB Mikulášovice 4,08
6.Adéla Znamenáčková 2006 Č.Lípa 4,14
7.Karolína Jahodová 2006 ZŠ Prácheň 4,24
Žáci do 9 let - 500 m
1.Jakub Havlas 2005 Ajeto Lindava 3,00 min.
2.Armin Jakub Fridrich 2005 Tatran Jablonné 3,04
3.Jaroslav Holan 2005 Praha 3,23
4.Filip Medek 2005 KB Mikulášovice 3,46
5.Ondřej Fusek 2007 KB Mikulášovice 3,58
6.Josef Soukup 2006 Nový Bor 4,04
7.Milan Grundza 2006 ZŠ Prácheň 4,20
8.Matěj Kocourek 2006 KB Mikulášovice 4,29
Žákyně do 11 let – 500 m
1.Anna Středová 2003 AC Č.Lípa 3,09 min.
2.Klára Nováková 2003 AC Č.Lípa 3,18
3.Veronika Prollerová 2004 AC Č.Lípa 3,21
4.Nela Mazurková 2004 AC Č.Lípa 3,23
5.Bára Košťálová 2003 AC Č.Lípa 3,23
6.Andrea Fusková 2003 KB Mikulášovice 3,27
7.Tereza Rumlenová 2004 Sloup v Č. 3,44
8.Natálka Jahodová 2004 ZŠ Prácheň 3,46
9.Veronika Votýpková 2003 BS N.Bor 4,04
10.Kateřina Medková 2004 KB Mikulášovice 4,22
11.Natálie Božková 2004 KB Mikulášovice 4,34
12.Lenka Kocková 2004 Kb Mikulášovice 4,35
Žáci do 11let – 500 m
1.Jan Kopřiva 2003 Jiskra Nový Bor 2,44 min.
2.Jakub Munzar 2003 KB K.Šenov 3,02
3.David Gregor 2004 KB K.Šenov 3,32
4.Marek Charvát 2003 KB Mikulášovice 3,33
5.Patrik Majcher 2004 KB K.Šenov 4,17
Žákyně mladší – 1000 m
1.Monika Fridrichová 2001 AC Č.Lípa 6,36 min
2.Aneta Pastorová 2002 K.Šenov 7,08
Žáci mladší – 1000 m
1.Josef Zátka 2001 KB K.Šenov 5,52 min.
2.Jirka Rozsypal 2002 KB K.Šenov 5,57
3.Libor Ulrich 2002 Nový Bor 6,01
4.Ondřej Cmunt 2003 TJ Jiskra N.Bor 6,27
5.Michal Votýpka 2002 BS Nový Bor 6,37
Žákyně starší – 1000 m
1.Nikol Majcherová 1999 KB K.Šenov 5,52 min.
2.Barbora Znamenáčková1999 Č.Lípa 7,05
Žáci starší – 1000 m
1.Matyáš Hroch 2000 AC Č.Lípa 5,52 min.
Dorostenky – 3000 m
1.Nikol Majcherová 1999 KB K.Šenov 13,20 min.
2.Monika Fridrichová 2001 AC Č.Lípa 14,18
Dorostenci - 3000 m
1.Ondřej Olšar 1997 TT Cyklorenova 10,04 min.
2.Radek Bekr 1997 AC Č.Lípa 10,50
3.Milan Vašák 1998 KB K.Šenov 12,56
4.Jiří Kantořík 1997 VÚ K.Šenov 14,15
5.Jiří Rozsypal 2002 KB K.Šenov 14,36
6.Michal Ludvík 1998 VÚ K. Šenov 16:28
7.Jiří Svoboda 1997 VÚ Slovanská 19:52
8.Petr Brůx 1997 VÚ K. Šenov 19:53
9.Vojtěch Svoboda 1997 VÚ Slovanská 19:54
10.Patrik Bachmann 1998 VÚ K. Šenov 20:19
Juniorky – 3000m
1.Jana Václavíková 1996 Sklárna Ajeto Lin. 11:32 min.
2.Daniela Černá 1996 AC Č. Lípa 14:04
3.Veronika Prollerová 2004 AC Č. Lípa 15:42
Junioři – 3000 m
1.Patrk Stupka 1996 AC Č.Lípa 10,29 min.
2.Jakub Armin Fridrich 2005 Tatran Jablonné 13,35
3.Josef Zátka 2001 KB K.Šenov 14,34
4.Matyáš Hroch 2000 AC Č.Lípa 14,35
Ženy do 35 let – 3000 m
1.Laura Matulová 1984 AC Č.Lípa 11,17 min.
2.Hana Svitáková 1990 AC Č.Lípa 12,24
3.Zděnka Horáčková 1989 Č.Lípa 15,01
Ženy 36 a st. – 3000 m
1.Tereza Macháčková 1978 TJ Doksy 12,11 min.
2.Monika CHoděrová 1976 Nový Bor 13,02
3.Hana Václavíková 1964 Žižníkov 13,23
4.Jindra Krobová 1976 ZŠ Jablonné v P. 13,24
5.Jana Vlasáková 1978 Hrdlořezy 15,14
6.Karin Znamenáčková 1973 Č.Lípa 15,40
7.Alena Bouchnerová 1974 AC Č.Lípa 16,32
8.Monika Kocsisová 1971 Báječné ženy 16,33
9.Yvona Jalovecká 1973 Č.Lípa 17,44
Muži do 39 let – 6000 m
1.Tomáš Kolařík 1978 OK N.Bor 19.44 min.
2.Milan Neméth 1978 AC Č.Lípa 20,26
3.Ondřej Olšar 1997 TT Cyklorenova 21,08
4.David Dvořák 1994 DS Nový Bor 21,38
5.Štěpán Marek 1980 Nový Bor 21,56
6.Pavel CHotěnovský 1976 Volfartice 22,06
7.Petr Lhota 1977 Pečeňská 22,28
8. Michal Jalovecký 1977 TJ Doksy 22,32
9. Kamil Krejný 1977 TT Cyklorenova 22,41
10.David Svatoň 1977 Č.Lípa 24,27
11.Pavel Souhrada 1982 Č.Lípa 25,56
Muži do 49 let - 6000 m
1. Zdeněk Kubíček 1972 OK M.Hradiště 22,42 min.
2.Vladislav Rozsypal 1970 STS Chvojnolice 22,57
3.Miloslav Kozák 1965 SKP Nymburk 24,08
4.Miroslav Proller 1970 Č.Lípa 24,38
5.Michal Krejčí 1972 Sokov Sosnová 27.10
Muži do 59 let – 6000 m
1.Petr Louda 1964 AC Č.Lípa 21,15 min.
2.Zdeněk Bufka 1957 AC Č.Lípa 22,19
3.Vladimír Šrachta 1960 Cvikov 23,36
4.Ladislav Šíp 1964 SCHT Liberec 23,53
5.Pavel Horáček 1964 Č.Lípa 24,51
6.Josef Dneboský 1960 Liga 100 Č.L. 28,04
Muži nad 60 let – 6000 m
1.Oldřich Slaměný 1952 AC Č.Lípa 24.03 min.
2.Jiří Plecháček 1944 Úpice 30,35
3.Karel Pěnička 1951 Space N.Bor 31,44 min.
Kamenický Šenov 28.9.2014 hl.rozhodčí : Jan Půlkrab
Náhledy fotografií ze složky Běh kolem Panské skály 2014.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář