Výsledky 6.ročníku Běhu kolem Panské skály.
28. 9. 2012
Výsledky 6.ročníku Běhu Kritérium kolem Panské skály. 28.9.2012
Dívky do 5 let:
1. Lamačová Barbora 2007 Atletika Cvikov 0:24 min.
2. Štěpánková Lucie 2007 Nový Bor 0:25 min.
3. Středová Tereza 2007 AC Č. Lípa 0:26 min.
4. Astalošová Anna 2007 AC Č. Lípa 0:27 min.
5. Dušánková Vendulka 2007 AC Č. Lípa 0:29 min.
6. Dušánková Viktorka 2007 AC Č. Lípa 0:30 min.
7. Chrpová Adéla 2007 K.Šenov 0:34 min.
8. Janouškovcová Anička 2008 SKI Polevsko 0:39 min.
9. Pavlasová Karolína 2009 Lindava 0:50 min.
10. Koky Leontýna 2011 Stružnice-Č.Lípa 0:59 min.
Chlapci do 5 let:
1. Samek Jonáš 2007 AC Č. Lípa 0:21 min.
2. Plechatý Ondřej 2007 KB DDM Děčín 0:24 min.
3. Tauš Kristián 2008 AC Č. Lípa 0:32 min.
4. Hrůzek Ondřej 2008 K. Šenov 0:34 min.
5. Novák Vojtěch 2007 AC Č. Lípa 0:36 min.
6. Hrůzek Jan 2010 K. Šenov 0:38 min.
7. Lhota David 2010 Hrdlořezy 0:45 min.
8. Jadrníček Dominik 2009 M. Boleslav 0:51 min.
9. Lamač Vítek 2011 Atletika Cvikov 0:59 min.
Dívky do 7 let:
1. Peroutková Hana 2005 AC Česká Lípa 0:45 min.
2. Vašáková Adéla 2005 SKI Polevsko 0:48 min.
3. Vlasáková Zuzana 2005 AC Ml.Boleslav 0:51 min.
3. Adamcová Jana 2005 DDM Č:Kamenice 0:51 min.
5. Ulrichová Aneta 2005 Nový Bor 0:52 min.
6. Říhová Kateřina 2006 Atletika N.Bor 0:56 min.
7. Mištovičová Martina 2005 DDM Č.Kamenice 1:03 min.
Chlapci do 7 let:
1. Havlas Jakub 2005 Lindava 0:41 min.
2. Hřebřina Matyáš 2005 SKI Polevsko 0:44 min.
3. Fridrich Armin Jakub 2006 Tatran Jablonné 0:45 min.
4. Šraitr Josef 2006 Zš Prácheň 0:46 min.
5. Kmoch Mikuláš 2006 AC Česká Lípa 0:49 min.
6. Ficku Patrik 2006 DDM Č.Kamenice 0:50 min.
7. Borovička Jakub 2005 SKI Polevsko 0:51 min.
8. Henke Samuel 2005 Zš Prysk 0:53 min.
9. Husařek Jan 2006 DDM Děčín 0:54 min.
10. Kandler Jan 2005 Jezvé - Č.Lípa 0:56 min.
11. Ulrich Jan 2006 Nový Bor 0:57 min.
Žákyně do 9 let:
1. Středová Anna 2003 AC Č.Lípa 3:23 min.
2. Nováková Klára 2003 AC.č.Lípa 3:27 min.
3. Bártová Veronika 2004 KB Jílové 3:29 min.
4. Koričarová Eliška 2003 KB DDM Děčín 3:45 min.
5. Mištovičová Kristýna 2003 DDM Č.Kamenice 4:35 min.
6. Nacházelová Michaela 2004 Zš Prysk 4:40 min.
7. Makuňová Sára 2004 DDM Č.Kamenice 5:24 min.
Žáci do 9 let:
1. Stránský Petr 2003 AC Č.Lípa 3:04 min.
2. Kopřiva Jan 2003 Jiskra N.Bor 3:10 min.
3. Bělka Lukáš 2004 ZŠ U LESA 3:20 min.
4. Plecháček Petr 2003 Praha 3:35 min.
5. Cmunt Ondřej 2003 TJ Jiskra N.Bor 3:36 min.
6. Rambousek Patrik 2003 Praha 3:45 min.
7. Simurník Samuel 2003 KB Jílové 3:58 min.
8. Bouchal Matyáš 2004 ZŠ Prácheň 4:02 min.
9. Schoř Jakub 2004 ZŠ Prysk 4:09 min.
10. Majcher Petrik 2004 SKI Polevsko 4:31 min.
11. Ficzu Michal 2003 DDM Č. Kamenice 4:42 min.
12. Krejza Tadeáš 2004 ZŠ Prysk 5:03 min.
13. Šulc Filip 2004 ZŠ Prysk 5:13 min.
Žákyně do 11 let:
1. Jeřábková Nina 2001 Jiskra N.Bor 3:04 min.
2. Svobodová Agáta 2002 SKI Harrachov 3:07 min.
3. Fridrichová Monika 2001 AC Č. Lípa 3:12 min.
4. Gittlerová Jitka 2002 SKI Polevsko 3:16 min.
5. Peroutková Mirka 2002 AC Č. Lípa 3:20 min.
6. Rálišová Lucie 2002 AC Č. Lípa 3:21 min.
7. Rálišová Anna 2002 AC Č.Lípa 3:24 min.
8. Miškovičová Anna 2001 DDM Č.Kamenice 3:33 min.
9. Kleinertová Anna Marie 2002 Jiskra N. Bor 3:37 min.
10. Plechatá Helena 2001 KB DDM Děčín 3:49 min.
11. Šrámková Žaneta 2001 KB DDM Děčín 4:16 min.
Žáci do 11 let:
1. Ulrich Libor 2002 N. Bor 3:08 min.
2. Kratochvíl Lukáš 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 3:16 min.
3. Dušek Petr 2001 AC Rumburk 3:17 min.
4. Nedvěd Martin 2002 KB Jílové 3:30 min.
5. Miškovič Tomáš 2002 DDM Č. Kamenice 3:34 min.
6. Šrajbr Jan 2002 ZŠ Prácheň 3:36 min.
7. Danielka Michal 2002 ZŠ Prysk 3:40 min.
Žákyně mladší:
1. Svobodová Eliška 1999 SKI Harrachov 5:55 min.
2. Kučerová Anna 1999 TJ Jiskra N.Bor 5:56 min.
3. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 6:11 min.
4. Jeřábková Ema 1999 Jiskra N. Bor 6:19 min.
5. Bártová Natálie 1999 KB Jílové 6:24 min.
6. Stránská Dominika 2000 AC Č. Lípa 6:31 min.
7. Slaměná Alena 2000 AC Č. Lípa 6:54 min.
8. Plotová Aneta 2000 DDM Č. Kamenice 8:21 min.
9. Adamcová Anička 2000 DDM Č. Kamenice 13:11 min.
Žáci mladší:
1. Husařík Martin 1999 KB DDM Děčín 5:46 min.
2. Hroch Matyáš 2000 AC Č. Lípa 6:17 min.
3. Dlask Filip 1999 TJ Stadion N. Bor 6:32 min.
4. Trpišovský Zdeněk 1999 KB Jílové 7:00 min.
Žákyně starší:
1. Trpišovská Anna 1998 KB Jílové 6:06 min.
2. Koričarová Markéta 1998 KB DDM Děčín 6:20 min.
3. Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 6:37 min.
4. Šrámková Veronika 1998 KB DDM Děčín 7:04 min.
5. Zimmermannová Michaela 1998 Újezd nad Lesy 7:05 min.
6. Rejnková Šárka 1998 DDM Č. Kamenice 9:03 min.
Žáci starší:
1. Bekr Radek 1997 AC Č. Lípa 6:00 min.
2. Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 7:01 min.
3. Bouchner Pavel 1998 AC Č.Lípa 7:36 min.
4. Bartoň David 1997 Děčín 8:58 min.
Dorostenky:
1. Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 13:54 min.
Dorostenci:
1. Stupka Patrik 1996 AC Č. Lípa 10:30 min.
2. Bekr Radek 1997 AC Č. Lípa 10:46 min.
3. Cmunt Petr 1996 TJ Jiskra N. Bor 11:00 min.
4. Válka Jan 1995 KB Jílové 11:23 min.
5. Pohlraich Dan 1995 KB Jílové 12:18 min.
6. Mrkvička David 1995 Děčín 13:13 min.
7. Bojčev Tomaš 1995 Slovanská 13:50 min.
8. Vopat Jan 1996 Most-Děčín 14:24 min.
9. Dančo Jan 1995 Děčín 15:52 min.
10. Mačo Miroslav 1996 Slovanská 15:53 min.
11. Kozel Martin 1995 Děčín 15:54 min.
Juniorky:
1. Kučerová Anna 1999 TJ Jiskra N. Bor 12:53 min.
2. Fridrichová Monika 2001 AC Č. Lípa 15:16 min.
3. Živná Dagmar 1993 KB Jílové 16:50 min.
Junioři:
1. Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové 11:03 min.
2. Manhart Martin 1994 DDM Č. Kamenice 11:23 min.
3. Červený Zdeněk 1994 Děčín 12:05 min.
4. Ferenc Robert 1994 Děčín 17:30 min.
Ženy do 35 let:
1. Slaměná Ivana 1984 AC Č. Lípa 12:27 min.
2. Jadrníčková Lucie 1984 AC Č. Lípa 17:57 min.
Ženy nad 35 let:
1. Gittlerová Jana 1973 SKI Polevsko 13:07 min.
2. Půlkrabová Šárka 1972 SKI Polevsko 15:05 min.
3. Bouchnerová Alena 1974 AC Č. Lípa 17:16 min.
Muži do 39 let:
1. Francke Jan Venca 1984 Divoký Astma 19:12 min.
2. Lhota Petr 1977 Young Reporter 21:36 min.
3. Hrdina Jakub 1990 AC Č. Lípa 21:55 min.
4. Bárta Miroslav 1973 KB Jílové 24:11 min.
5. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Tým 25:49 min.
Muži do 49 let:
1. Louda Petr 1964 AC Č. Lípa 21:05 min.
2. Jíra Jaroslav 1971 AC Č. Lípa 21:18 min.
3. Coubal Jiří 1969 Rybárna Trion Č.Lípa 22:54 min.
4. Kubíček Zdeněk 1972 Silvini SKI Trab team 23:15 min.
5. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 23:47 min.
Muži do 59 let:
1. Bufka Zdeněk 1957 AC Č.Lípa 21:46 min.
2. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 22:40 min.
3. Kalvoda Břetislav 1955 Cvikov 24:40 min.
4. Kučera Luděk 1956 Liberec 25:13 min.
5. Ťuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy 26:32 min.
6. Prokůpek Luděk 1955 TJ Doksy 28:17 min.
Muži nad 60 let:
1. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 23:59 min.
2. Ulman Josef 1951 AO Doksy 28:45 min.
3. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 31:50 min.
závod proběhl za proměnlivé oblačnosti ,teplota 14 stupňů
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Jan Půlkrab Kučera František
starosta města Kamenický Šenov
Náhledy fotografií ze složky Běh kolem Panské skály 2012.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář