Výsledky 3.ročníku Běhu kolem Panské skály.
VÝSLEDKY 3.ročníku
KRITERIUM BĚH KOLEM PANSKÉ SKÁLY. 4.10.2009
:
Poř. jméno ročník oddíl výsledný čas
DÍVKY DO 5 LET:
1. Bártová Veronika 2004 KB Jílové 0:26 min.
2. Sochová Anička 2005 Stadion N. Bor 0:32 min.
3. Jakobi Šárka 2005 Cvikováček Cvikov 0:45 min.
4. Pučková Pavla 2007 Jiskra N. Bor 0:51 min.
4. Bočková Veronika 2006 Jiskra N. Bor 0:51 min.
6. Pučková Anna 2007 Jiskra N. Bor 0:52 min.
7. Vašáková Adélka 2005 Ski Polevsko 0:53 min.
8. Půlkrabová Natálka 2006 K. Šenov 0:59 min.
9. Slávková Kateřina 2006 Manušice 1:01 min.
10.Moudrá Anička 2006 Stadion N. Bor 1:06 min.
11.Vojtěchová Karolína 2007 Cvikováček Cvikov 1:22 min.
CHLAPCI DO 5 LET:
1. Leibl Jan 2004 Frýdlant 0:24 min.
2. Bělka Lukáš 2004 Nový Bor 0:26 min.
3. Krčmář Jáchym 2005 MŠ Sloup 0:35 min.
4. Majcher Patrik 2004 MŠ Prácheň 0:36 min.
5. Hovorka Lukáš 2007 K. Šenov 0:44 min.
6. Dolejší Jan 2006 Stadion N. Bor 0:46 min.
7. Hrůzek Ondřej 2008 K. Šenov 1:00 min.
DÍVKY DO 7 LET:
1. Špačková Petra 2003 Praha 0:45 min.
2. Bartáková Jana 2002 AC Č. Lípa 0:48 min.
3. Gittlerová Jitka 2002 Manušice 0:50 min.
4. Kleinartová Anna 2002 Nový Bor 0:53 min.
5. Ševčíková Dana 2002 AC Č. Lípa 0:54 min.
6. Jirchářová Lucie 2003 Stadion N. Bor 0:58 min.
7. Jirchářová Klára 2003 Stadion N. Bor 1:02 min.
CHLAPCI DO 7 LET:
1. Řízek Marek 2002 Marathon Děčín 0:44 min.
2. Derevlanyj Michal 2002 DM Děčín 0:49 min.
3. Leibl Jan 2004 Frýdlant 0:50 min.
4. Kopřiva Jan 2003 Jiskra N. Bor 0:51 min.
5. Stáňa Ondřej 2003 Polevsko 0:52 min.
6. Sorcha Ondřej 2003 Stadion N. Bor 0:55 min.
7. Krejčí Jan 2002 Č. Lípa 1:11 min.
DÍVKY DO 9 LET:
1. Skočovská Anna 2000 Č. Lípa 3:22 min.
2. Bočková Markéta 2000 Jiskra N. Bor 3:26 min.
3. Špačková Tereza 2000 Praha 3:28 min.
4. Stínilová Anna 2001 DM Děčín 3:35 min.
5. Jeřábková Nina 2001 Jiskra 3:36 min.
6. Vodenková Tereza 2000 Cvikováček Cvikov 3:46 min.
7. Rodrová Jana 2001 Stadion N. Bor 3:51 min.
8. Slaměná Alena 2000 Žandov 3:53 min.
9. Šťastná Simona 2000 Cvikováček Cvikov 3:58 min.
10.Dolejší Kateřina 2001 Stadion. N. Bor 3:59 min.
11.Jakobi Natálie 2000 Cvikováček Cvikov 4:02 min.
12.Plechatá Helena 2001 DM Děčín 4:10 min.
13.Valtrová Lucie 2001 Roudnice 4:21 min.
14.Hanzlová Tereza 2000 KB Jílové 4:50 min.
15.Krejčová Barbora 2001 Č. Lípa 5:16 min.
CHLAPCI DO 9 LET:
1. Julák Vojtěch 2000 Stadion N. Bor 3:38 min.
2. Hroch Matyáš 2000 Stadion N. Bor 3:39 min.
3. Hořák Radek 2000 Stadion N. Bor 3:42 min.
4. Šilar Adam 2000 Stadion N. Bor 4:02 min.
5. Moudrý Vojtěch 2000 Stadion N. Bor 4:20 min.
6. Svoboda Štěpán 2000 Stadion N.Bor 4:41 min.
ŽÁKYNĚ DO 11 LET:
1. Nováková Lucie 1998 Stadion N. Bor 3:10 min.
2. Majcherová Nikola 1999 Ski Polevsko 3:16 min.
3. Stáňová Karolína 1998 Stadion N. Bor 3:17 min.
4. Valtrová Kristýna 1998 Roudnice 3:41 min.
5. Řezáčová Veronika 1999 Polevsko 3:47 min.
6. Lamatová Olga 1999 Cvikováček Cvikov 3:55 min.
7. Bočková Karolína 1998 Jiskra N. Bor 4:02 min.
8. Bártová Natálie 1999 KB Jílové 4:04 min.
ŽÁCI DO 11 LET:
1. Stínil Michal 1999 DDM Děčín 3:05 min.
2. Zimula Tomáš 1998 DDM Děčín 3:09 min.
3. Hlavatý Jan 1998 Stadion N. Bor 3:18 min.
4. Věchet Jakub 1998 KB Jílové 3:26 min.
5. Dlask Filip 1999 Stadion n. Bor 3:36 min.
6. Vašák Milan 1998 Ski Polevsko 3:41 min.
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ:
1. Hrochová Tereza 1996 Stadion N. Bor 6:06 min.
2. Papíková Ladislava 1996 AC Č. Lípa 6:17 min.
3. Kalvová Šárka 1997 AC Č. Lípa 6:23 min.
4. Kostenková Martina 1997 Cvikováček Cvikov 6:29 min.
5. Michutová Viktorie 1996 Nový Bor 6:58 min.
6. Kotrčová Kateřina 1997 Cvikováček Cvikov 7:22 min.
7. Ševčíková Anna 1996 AC Č. Lípa 7:24 min.
8. Hojaková Anna 1996 Nový Bor 9:39 min.
ŽÁCI MLADŠÍ:
1. Cmund Petr 1996 Jiskra N. Bor 5:24 min.
2. Luboměský Martin 1997 Cvikováček Cvikov 5:45 min.
3. Gittler Vladislav 1997 BK Manušice 6:28 min.
ŽÁCI STARŠÍ:
1. Bírovka Tomáš 1995 KB Jílové 11:13 min.
2. Pohlreich Dan 1995 KB Jílové 11:44 min.
3. Válka Jan 1995 KB Jílové 12:16 min.
4. Pokora Lukáš 1995 U lesa N. Bor 13:58 min.
DOROSTENKY:
1. Nováková Jana 1993 AC Č. Lípa 12:41 min.
2. Hrochová Tereza 1996 Nový Bor 13:49 min.
DOROSTENCI:
1. Hrdina Jakub 1990 AC Č. Lípa 10:08 min.
2. Kalík Jakub 1992 SG Jablonec 10:21 min.
3. Focke Vojtěch 1992 Cvikov 12:08 min.
ŽENY DO 35 LET:
1. Loubková Kateřina 1981 TT Cyklorenova 11:11 min.
2. Loubková Ivana 1980 TT Cyklorenova 11:18 min.
3. Slaměná Ivana 1984 AC Č. Lípa 12:24 min.
4. Krausová Jaroslava 1975 Glasmann Teplice 12:37 min.
5. Dvořáková Miroslava 1981 Stadion N. Bor 14:56 min.
MUŽI DO 39 LET:
1. Nemeth Milan 1978 AC Č. Lípa 19:55 min.
2. Roman Papík 1992 AC Č. Lípa 20:31 min.
3. Švarc Ondřej 1983 TT Cyklorenova 22:22 min
4. Řízek Marek 1972 Marathon Děčín 22:43 min.
5. Špaček Jan 1971 AC Kobylisy 23:00 min.
6. Novota Jan 1981 TT Cyklorenova 25:35 min.
7. Krejčí Michal 1972 Č. Lípa 26:19 min.
MUŽI DO 49 LET:
1. Valtr Vladimír 1967 Roudnice n. Labem 22:27 min.
2. Kašpárek Petr 1962 AC Č. Lípa 22:33 min.
3. Šrachta Vladimír 1960 Cyklo Sprint Cvikov 22:42 min.
4. Kodecký Robert 1965 Česká Lípa 24:35 min.
5. Seidl Robert 1967 Nový Bor 24:39 min.
MUŽI DO 59 LET:
1. Bufka Zdeněk 1957 AC Č. Lípa 21:56 min.
2. Malý Jiří 1953 AC Č. Lípa 22:25 min.
3. Slaměný Oldřich 1952 AC Č. Lípa 22:58 min.
4. Skalický František 1953 Skaláci Č. Lípa 25:37 min.
5. Prokůpek Luděk 1955 TJ Doksy 25:56 min.
6. Ulman Josef 1951 TJ Doksy 28:46 min.
MUŽI DO 69 LET:
1. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 30:12 min.