Výsledky 15.ročníku Běhu kolem Panské skály.
Výsledky 15.ročníku Běhu kolem Panské skály
28.9.2021
Kategorie: dívky do 5 let
- Krejná Anna 2016 Nový Bor 0:25 min.
- Filipová Adéla 2017 AC Č. Lípa 0:26 min.
- Kadeřábková Malvína 2016 Atletika N. Bor 0:30 min.
- Nová Rozálie 2017 TJ Jiskra N. Bor 0:32 min.
- Vávrová Františka 2018 Dobranov 0:42 min.
- Svobodová Ema 2018 K. Šenov 0:45 min.
- Komůrková Adéla 2018 N. Bor 1:16 min.
Kategorie: chlapci do 5 let
- Komůrka Jaroslav 2016 N. Bor 0:27 min.
- Václavík Mikuláš 2017 Atletika N. Bor 0:28 min.
- Volný Eliáš 2016 Konojedy 0:29 min.
- Marhan Jakub 2018 N. Bor 0:38 min.
- Grič Vítězslav 2018 K. Šenov 0:40 min.
- Miler Markus 2018 Loko Č. Lípa 0:41 min.
- Vrba Jan 2018 K. Šenov 0:44 min.
Kategorie: dívky do 7 let
- Pavlíčková Aneta 2014 TJ Jiskra N. Bor 0:44 min.
- Matoušková Valerie 2014 Atletika N. Bor 0:46 min.
- Novotná Karolína 2014 N. Bor 0:47 min.
- Matulová Štěpánka 2015 Radeč 0:48 min.
- Vávrová Madlenka 2015 Dobranov 0:50 min.
- Mazancová Aneta 2015 0:51 min.
- Půlkrábková Agátka 2015 N. Bor 0:52 min.
- Kadlecová Majda 2015 TJ N. Bor 0:53 min.
- Václavíková Nelinka 2015 0:54 min.
- Prokešová Magda 2015 K. Šenov 0:57 min.
- Vrbová Nela 2015 K. Šenov 1:01 min.
Kategorie: chlapci do 7 let
- Filip Jiří 2014 AC Č. Lípa 0:45 min.
- Miler Matyáš 2014 Loko Č. Lípa 0:46 min.
- Škarvada Dominik 2015 ZŠ Kravaře 0:47 min.
- Parásek Vojtěch 2014 Kytlice 0:48 min.
- Juška Mikeš 2014 Reseko 0:49 min.
- Jelínek Teodor 2015 Č. Lípa 0:50 min.
- Osvald Jan 2015 K. Šenov 0:54 min.
- Mach Kryštof 2015 K. Šenov 0:55 min.
- Černý Richard 2015 N. Bor 1:05 min.
Kategorie: žákyně do 9 let
- Samková Amálka 2012 AC Č. Lípa 3:30 min.
- Ehrlichová Agáta 2012 KB Manušice 3:33 min.
- Vávrová Štěpánka 2012 Dobranov 3:35 min.
- Vobrová Lola 2012 AC Č. Lípa 3:37 min.
- Václavíková Beata 2013 Atletika N. Bor 3:52 min.
- Václavíková Sabrinka 2013 3:59 min.
- Škarvadová Sofie 2012 ZŠ Kravaře 4:11 min.
- Žižková Eliška 2013 Jiskra N. Bor 4:13 min.
- Černá Alžběta 2013 Atletika N. Bor 4:16 min.
- Kubocová Nikola 2013 Zákupy 7:01 min.
Kategorie: žáci do 9 let
- Janele Adam 2012 Konkordia 3:12 min.
- Jireš Dominik 2012 Atletika N. Bor 3:35 min.
- Grušpier Tomáš 2013 K. Šenov 3:43 min.
- Kadeřábek Vincent 2013 Atletika N. Bor 3:45 min.
- Patrný Marek 2013 K. Šenov 3:50 min.
- Prokeš Matěj 2013 K. Šenov 3:55 min.
- Balej Emilio 2012 Biatlon Jílové 5:33 min.
Kategorie: žákyně do 11 let
- Hadravová Adéla 2010 KB Manušice 2:48 min.
- Mikolandová Dorotka 2010 DDM Smetanka 2:50 min.
- Králova Alexandra 2010 KB Manušice 2:51 min.
- Vobrová Linda 2010 AC Česká Lípa 3:04 min.
- Vávrová Anežka 2010 Dobranov 3:17 min.
- Bičišťová Silvie 2010 Jiskra N. Bor 3:18 min.
- Grušpierová Eliška 2011 Atletika N. Bor 3:40 min.
- Janelová Lenka 2011 Konkordia 3:42 min.
Kategorie: žáci do 11 let
- Mikolanda Matěj 2011 DDM Smetanka 2:49 min.
- Žižka Matěj 2011 Kam. Šenov 2:51 min.
- Kmoníček Matyáš 2011 FK Pardubice 2:53 min.
- Choděra Tobiáš 2011 TJ Jiskra N. Bor 2:57 min.
- Kadavý Filip 2011 Atletika N. Bor 3:09 min.
- Volný Vincent 2011 Úštěk – Konojedy 3:10 min.
- Kubeš Lukáš 2011 N. Bor 3:11 min.
- Patzelt Šimon 2011 KB Jílové 3:17 min.
- Macel Ondřej 2011 TJ Jiskra N.Bor 3:18 min.
- Procházka Jan 2010 Česká Lípa 3:23 min.
- Blažek Teodor 2010 ZŠ U Lesa N.Bor 3:35 min.
- Mazanec Jakub 2011 Konkordia DC 3:37 min.
- Václavík Tobiáš 2011 Atletika N. Bor 3:40 min.
- Kubec Matěj 2010 Zákupy 3:51 min.
- Hrůzek Jan 2010 K. Šenov 3:53 min.
- Kadavý Jakub 2010 K. Šenov 3:57 min.
- Matoušek Miroslav 2011 Atletika N.Bor 4:31 min.
Kategorie mladší žákyně
- Turová Gabriela 2008 KB Trefa 5:53 min.
- Michálková Emma 2008 OK N.Bor 5:59 min.
- Šachová Tereza 2008 KB Manušice 6:09 min.
- Kraumanová Lucie 2009 TRI CLUB Č.Lípa 6:17 min.
- Hladíková Michaela 2009 TJ Jiskra N. Bor 6:38 min.
- Pěničková Tereza 2009 K. Šenov 7:25 min.
- Nováková Viktorie 2009 TRI CLUB Č.Lípa 7:46 min.
- Trhlínová Petra 2009 KB Manušice 8:06 min.
- Půlkrabová Anny 2009 KB Manušice 8:29 min.
Kategorie: Mladší žáci
- Kmoch Štěpán 2009 TRI CLUB Č. Lípa 5:47 min.
- Ehrlich Jáchym 2009 KB Manušice 6:08 min.
- Kříž Antonín 2009 Č.Kamenice 7:00 min.
- Král Štěpán 2008 KB Manušice 7:01 min.
Kategorie: Starší Žákyně
- Pavlíčková Vendula 2007 TJ Jiskra N. Bor 6:04 min.
- Patrná Anna 2007 KB Manušice nedoběhla
Kategorie: Starší Žáci
- Janele Idmar 2007 Konkordia Děčín 11:07 min.
- Plechatý Ondřej 2007 Konkordia Děčín 13:24 min.
- Kolařík Jakub 2011 Cvikov 14:14 min.
Kategorie: Dorostenky
- Vobrová Linda 2010 AC Č. Lípa 12:48 min.
- Kraumanová Lucie 2009 TRI CLUB Č.Lípa 14:25 min.
Kategorie: Dorostenci
- Pitoňák Jakub 2004 TJ Jiskra N.Bor 9:50 min.
- Tadlík Tomáš 2005 TJ Jiskra N.Bor 10:18 min.
- Kmoch Štěpán 2009 TRI CLUB Č.Lípa 11:58 min.
- Juška Matěj 2007 Reseko 12:33 min.
Kategorie: Juniorky
- Kreuzová Klára 2006 KB Manušice 12:52 min.
- Kreuzová Pavla 2006 KB Manušice 13:21 min.
- Vašáková Adéla 2005 KB Manušice 16:20 min.
Kategorie: Junioři
- Votýpka Michal 2003 TJ Jiskra N.Bor 21:52 min.
- Fiala Kristián 2003 Č.Lípa 24:16 min.
- Přenosil Julián 2002 Č.Lípa 24:40 min.
Kategorie: Ženy do 35 let
- Kučerová Anna 1999 N. Bor 13:04 min.
Kategorie: Ženy 36 a starší
- Bartáková Jana 1977 Č. Lípa 12:40 min.
- Vobrová Leona 1974 AC Č.Lípa 14:51 min.
- Zitová Petra 1979 Č. Lípa 14:54 min.
- Mitisková Hana 1974 N. Bor 15:43 min.
- Nováková Jarmila 1974 N. Bor 16:16 min.
- Kmoníčková Helena 1972 Pardubice 17:18 min.
- Brabcová Hana 1983 KB Manušice 17:27 min.
Kategorie: Muži do 39 let
- Hájek Tomáš 1991 TJ Jiskra N. Bor 22:52 min.
- Nový Matěj 1982 23:25 min.
- Komůrka Jaroslav 1983 N. Bor 23:26 min.
- Sokol Martin 1985 Sokolíci Č.Lípa 23:49 min.
- Seidl Vít 1992 TJ Jiskra N.Bor 24:01 min.
- Souhrada Pavel 1982 KV Klíč 26:33 min.
- Kovařík Michal 1987 N. Bor 26:35 min.
Kategorie: Muži do 49 let
- Třešňák Tomáš 1979 Č. Lípa 20:51 min.
- Krejný Kamil 1977 Aktivit N.Bor 22:41 min.
- Huybrechts Jörgen 1974 Č.Lípa 22.46 min.
- Pavlíček Michal 1979 TJ Jiskra N.Bor 23:12 min.
- Krauman Jaroslav 1975 Polevsko 23:21 min.
- Hrůzek Libor 1974 K. Šenov 23:24 min.
- Ehrlich Jaroslav 1981 KB Manušice 24:15 min.
- Václavík Petr 1981 Atletika N. Bor 24:25 min.
- Dogaru Vasil 1981 Č.Lípa 26:41 min.
Kategorie: Muži do 59 let
- Louda Petr 1964 AC Č.Lípa 22:13 min.
- Hofman Jaroslav 1971 AC Rumburk 23:54 min.
Kategorie: Muži 60 a starší
- Pavlíček Zdeněk 1954 TRI CLUB Č.Lípa 23:27 min.
- Kalvoda Břetislav 1955 Munro Sprint–Cvikov 26:32 min.
Počet startujících: 134 závodníků
Závod proběhl za chladného, částečně deštivého počasí s mlhou
Šárka Půlkrabová