Jdi na obsah Jdi na menu

14.ročník Běhu kolem Panské skály.

24. 10. 2020

Tentokrát v tradičním termínu 28.9. klub biatlonu uspořádal 14.ročník Běhu kolem Panské skály. Také tradičně jsme objednali přijatelné počasí a odměnou nám byla účast závodníků. I přes opatření, která bylo nutno při prezenci a  během závodu dodržovat, byla účast hlavně dětí na hranici rekordu. Opatření nás také donutilo provést malou změnu trati a její délku. Změna se osvědčila a tak pokud bude možné, změna bude trvalá. Z domácích závodníků byli nejúspěšnější Vojta Parásek, Adélka Hadravová, Klára Kreuzová. Poděkování patří Městu Kamenický Šenov za finanční zabezpečení závodu a zároveň starostovi p.Trešňákovi a místostarostovi p.Davidovi za účinnou pomoc při startování jednotlivých kategorií. Velký dík také patří všem členům klubu biatlonu Manušice, jak při prezenci, tak v průběhu závodu. Vítězi hlavních závodů se stali v ženách juniorka Vendulka Ryšavá AC ‚Česká Lípa časem 10:47 min., v mužích Jan Karko, AC Česká Lípa časem 19:38 min.